Dengiame senus ir naujus stogus. Dirbame kruopščiai ir atsakingai. Sudarome sąmatas, planuojamų atlikti darbų aprašus, suteikiame garantiją ir išrašome sąskaitas. Objekte pasirūpiname pastoliais, statybiniu atliekų, šiukšlių utilizavimu, statybinių medžiagų transportavimu į darbo objektą.

Dirbame už protingą kainą per protingą terminą.

Paslaugos:

  • Seno stogo nuėmimas, ultilizavimas
  • Gegnių keitimas, naujų gegnių montavimas
  • Seno stogo šiltinimas
  • Skardinimo darbai
  • Stogo dangos montavimas: skarda, šiferis, čerpės
  • Skardos lankstinių gamyba
  • Kaminų skardinimas
  • Prilydomi stogai

[wpforms id=”2020″ title=”false” description=”false”]

Skardinis stogas:

Skardinis stogas – vienas iš populiaresnių stogų Lietuvoje. Nors tai ir populiariausia stogo danga, bet ir apie ją vyrauja daug įvairių nuomonių. Galima išskirti tris pagrindinius skardos dangų tipus: čerpės formos skardos danga, trapecinė stogo danga, klasikinė danga.
Čerpinis profilis – šio profilio pliusai yra tie, kad jis labai panašus į tikras molines čerpes. Jei dar pasirinksite matinės skardos čerpinį profilį, paprastai žmonės nebesupranta ar tai čerpinis ar skardinis stogas. Čerpinio profilio skardos lakštai gaminami tokio ilgio, kad nebūtų jokių sudūrimų, todėl ir jų montavimas yra gana paprastas bei greitas.
Skardinį čerpinį profilį, reikia grebėstuoti tam tikru atstumu ir tiksliai pagal instrukciją, tai reikalauja meistrų profesionalumo, jeigu bus įvelta klaidų, varžtus teks sukti neteisingose profilio vietose. O neteisingose vietose susukti varžtai vizualiai gadins visą skardinį stogą.

Trapecinis skardinis profilis montuojamas paprasčiau nei čerpinis profilis. Grebėstavimas nėra aktualus, tiesiog reikėtų montuoti nors kiek panašius atstumus, kad gražiau ant stogo atrodytų sraigtų eilės. Trapecinis profilis, dažniausiai montuojamas ant pramoninių pastatų sienų ir stogų. Skardinį trapecinį profilį galima montuoti ant žemesnių stogo nuolydžių nei čerpinis stogas.

Klasikinis skardinis stogas. Valcuojami ir užspaudžiami stogai vizualiai labai panašūs, todėl atskirti juos gali tik specialistas, dirbantis su stogais. Vienas nuo kito jie skiriasi montavimo principu. Užspaudžiamas skardinis klasikinis profilis montuojasi paprasčiau, nes vienas su kitu susijungia tik per „dantuką“.

Beasbestinis šiferis

Tradicinė ir laiko išmėginta nedegi šlaitinio stogo danga, pasižyminti dideliu atsparumu saulės ir vandens poveikiui (sniegui, lietui, šalčiui, karščiui) bei įvairiems cheminiams junginiams. Fibrocementinių lakštų paviršius yra glotnus bei lygus. Lakštai yra pilnai paruošti naudojimui ir papildomai jų dažyti nebereikia. Spalvų gama nėra plati, priklausomai nuo gamintojo siūloma iki 8 atspalvių. Matuojant pagal svorį, fibrocementinis šiferis yra vidutinio sunkumo stogo danga, tad montuojant stogo konstrukcijas nesunaudojama daug medienos. Lakštų montavimas vadovaujantis instrukcija – gana nesudėtingas darbas. Beasbestinis šiferis patikimai tarnaus ten, kur reikalinga kokybė ir estetinis vaizdas.

Čerpių stogas

Tinka visiems namams – mažiausias leistinas stogo nuolydis yra 11 laipsnių, o didžiausias – 90 laipsnių. Čerpių stogui dengti nereikia specialių instrumentų, be to betoninės čerpės užmaskuoja apatinės stogo konstrukcijos trūkumus, atsiradusius statybos metu. Čerpes galima naudoti pakartotinai, – nuimti jas nuo senojo stogo ir uždengti naująjį.
Stogui svarbiausi parametrai – viską atlikti kokybiškai ir panaudojant kokybiškas medžiagas. Dažniausiai pasitaikančios gyvenamųjų šlaitinių stogų konstrukcijos – medinės gegnės, medinės santvaros su metalinių plokštelių jungtimis. Teisingai įrengus stogo konstrukciją, telieka dengti stogą čerpėmis, tačiau ir šį darbą reikėtų patikėti atlikti patyrusiems specialistams. Nors pati dengimo technologija nėra sudėtinga, tačiau tam reikalingas patyrimas.

Jeigu norite žinoti kuris stogas geriausiai tinka Jums susisiekite

[wpforms id=”2020″ title=”false” description=”false”]