Nors Lietuvoje išlieka populiarūs karkasiniai namai, bet mūriniai namai drąsiai užima lyderio pozicijas. Mūrinius namus užsakovai renaksi dėl tvirtumo ir patikimumo. Patirtis statybų sektoriuje rodo, kad kokybiško karkasinio namo kaina ne ką mažesnė už mūrinio namo kainą. Mūrinis namas pranašesnis dėl kelių aspektų. Visų pirma, tai ilgaažiškumas ir tvirtumas. Antra – atsparumas ugniai, mažesni turto draudimo kaštai. Trečia – lengviau ir patikimiau išgaunama reikalinga sandarumo klasė.

Atliekame atraminių ir pertvarinių sienų mūro darbus:

  • Silikatinių blokelių mūras
  • Akyto betono (dujų silikato) blokelių mūras
  • Keramzito blokelių mūras
  • Keramikinių blokelių mūras
  • Kolonų mūras
  • Betoninės konstrukcijos

Visuose objektuose atliekame sienų armavimą. Tai sudėtingas ir kruopštus, bei dulkinas darbas. Armavimas ypatingai gerai saugo sienas nuo skilinėjimo ir trūkių atsiradimo.

Betonuojame sąramas, stogo žiedus, kapitelius ir kitas su namo konstrutyvu susijusias konstrukcijas. Klojinius gaminame ceche, todėl jie ypatingai tikslūs ir atsparūs betono vibracijoms.

A plius klasės namui sienas yra pigiausia ir greičiausia mūryti iš akyto betono blokų. Tam puikiai tinka BAUROC EcoTerm Plus blokai. Šie blokai gaminami iš akyto betono su vidutiniu sauso bloko tankiu 300 kg/m³ bei 1,8 N/mm² atsparumu gniuždymui. BAUROC EcoTerm Plus blokai gaminami trijų skirtingų pločių (500, 375, 300 mm).
Blokai BAUROC EcoTerm Plus – tai I kategorijos blokai, kurie atitinka standarto reikalavimus ir turi CE markiravimą. BAUROC blokai turi plokščią paviršių ir yra stačiakampio formos. Viename iš šonų yra vienas (300 mm) ar du grioveliai (500, 375 mm). Naudojami nešančioms ir nenešančioms vienasluoksnėms vidaus ir išorinėms sienoms, taip pat ugnies atitvaroms. Dažniausiai naudojami nešančioms nelaidžioms šilumai išorinėms sienoms individualiuose ir daugiabučių namuose

[wpforms id=”2020″ title=”false” description=”false”]