NAMŲ PROJEKTAI

Prieš pradedant namo statybas pirmiausia svarbu išsirinkti namo projektą. Namo projektas turi atitikti šeimos poreikius ir  būti patogus gyvenimui. Taip pat svarbu, kad pasirinktas namo projektas derėtų prie kraštovaiz-džio, atitiktų energetinės klasės reikalavimus, bei Užsakovų numatomą statybų biudžietą. Mūsų svetainėje   pateikti namų projektų pavyzdžiai. Tai nėra realūs projektai, greičiau vizualizacijos, kad būtų paprasčiau įsivaizduoti savo svajonių namą. Pabrėžiame –  namo statybų kainą kiekvieną kartą skaičiuojama individualiai. Preliminariai reikėtų nusimatyti 1200 eurų už statomo namo kvadratį metrą baigtumui su daline apdaila. 

Čia pateikiami projektų pavyzdžiai:

  • mažų namų projektai,
  • vieno aukšto namų projektai,
  • dviejų aukštų namų projektai,
  • vieno aukšto su mansarda namų projektai

Geras kokybiškas namo projektas ne tik leis patogiai jaustis namuose, bet ir nemažai sutaupys pačioje statybų eigoje. Prieš renkantis namo projektą mes siūlome pasikonsultuoti su statybininkais bei interjero dizaineriais. Būsite nustebinti, bet statybininkai galės pateikti jums praktiškų patarimų dėl namo projekto. O interjero dizaineris patars kaip ergonomiškai išdėstyti patalpas, kad šaima namie jaustųsi patogiai.

Kiek kainuoja namo projektas vieno atsakymo nėra. Architektai bei projektuotojai įtraukia skirtingas projekto dalis į pradinę sąmatą, dėl to ir kainos gali skirtis kelis kartus. Pigus namo projektas gali reikšti brangią statybą ir atvirkščiai – įsigiję kokybišką brangesnį projektą, išvengsite nereikalingų išlaidų statybų metu, o namas gyventi bus daug patogesnis. A++ energetinės klasės namo projektas kainuoja vidutiniškai 3500-5000 eurų.

Bandant sutaupyti, galima rinktinis kartotinį namo projektą. Bet mūsų patirtis vis tik rodo, kad labiau linkstama prie individualaus namo projekto. Naujo projekto ir kartotinio kaina daug nesiskiria, todėl Užsakovai dažnai pasirenka individualius projektus.

Domina konsultacija? Neišsirenkate projekto? Tiesiog paskambinkite, mes mielai padėsime.